FREE SHIPPING ON ALL ORDERS & SAVE 10% WHEN YOU CREATE A MONTHLY SUBSCRIPTION!

Wave Mix & Match

Can’t decide? Like them all? Love variety?

  • 6 Flavor Variety (24 Pack)
    6 Flavor Variety (24 Pack)
    Regular price
    $29.98
    Sale price
    $29.98
    Unit price
    per 
  • You Pick 2 - 2 Flavor Variety (24 Pack)
    You Pick 2 - 2 Flavor Variety (24 Pack)
    Regular price
    $29.98
    Sale price
    $29.98
    Unit price
    per 
  • 7 Flavor Variety (12 Pack)
    7 Flavor Variety (12 Pack)
    Regular price
    $14.98
    Sale price
    $14.98
    Unit price
    per 
  • Home School Pack (12 Pack)
    Home School Pack (12 Pack)
    Regular price
    $14.98
    Sale price
    $14.98
    Unit price
    per 

Wave Soda Single Flavors

The flavor you love in a 24 can bundle of goodness

  • Mango - (24 Pack)
    Mango - (24 Pack)
    Regular price
    $29.98
    Sale price
    $29.98
    Unit price
    per 
  • Apple - (24 Pack)
    Apple - (24 Pack)
    Regular price
    $29.98
    Sale price
    $29.98
    Unit price
    per 
  • Tangerine - (24 Pack)
    Tangerine - (24 Pack)
    Regular price
    $29.98
    Sale price
    $29.98
    Unit price
    per 
  • Grapefruit - (24 Pack)
    grapefruit soda
    Regular price
    $29.98
    Sale price
    $29.98
    Unit price
    per 
  • Blueberry - (24 Pack)
    Blueberry - (24 Pack)
    Regular price
    $29.98
    Sale price
    $29.98
    Unit price
    per 
  • Blackberry - (24 Pack)
    Blackberry - (24 Pack)
    Regular price
    $29.98
    Sale price
    $29.98
    Unit price
    per 
  • Cucumber - (24 Pack)
    Cucumber - (24 Pack)
    Regular price
    $29.98
    Sale price
    $29.98
    Unit price
    per 

Wave Goodies

Ride with Wave on your next adventure

  • Reusable Bamboo Straws
    Reusable Bamboo Straws
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Unit price
    per 
  • Trucker Hat
    Trucker Hat
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per 
  • "Got the Blues" Vintage Tee
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Unit price
    per 
  • PopSocket
    PopSocket
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per